Меню

Відповідний законопроект у другому читанні і в цілому підтримав 281 нардеп

Верховна рада України прийняла закон щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції (АТО). Відповідний законопроект у другому читанні і в цілому підтримав 281 нардеп.

Так, в ході засідання Рада прийняла закон №7161 "Про внесення зміни до Закону України" Про реабілітацію інвалідів України "щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції".
Законопроектом встановлено, що особам, у яких внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, забезпечення її проведення, які перебували безпосередньо в районах проведення АТО, ампутовані верхні і / або нижні кінцівки, або отримане пошкодження призвело до незворотної втрати частини кінцівки, або незворотної втрати іншого органу, або повної втрати органом його функцій, що спричинило встановлення інвалідності, група інвалідності встановлюється без зазначення строку переосві етельствованія (безстроково) і на щабель вище або І групи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ініціює зміни до закону "Про звернення громадян" для забезпечення прав осіб з інвалідністю серед учасників антитерористичної операції (АТО).

Вверх