Меню

Тепер, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров'я, то лікарі приїдуть до нього додому.
Верховна Рада на своєму сьогоднішньому засіданні прийняла в цілому закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосував 281 народний депутат, повідомляє телеканал 112 Україна.

Відповідно до закону, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд або переогляд за станом здоров'я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд або переогляд проводиться у нього вдома.

Якщо мова йде про інвалідність, встановленої в результаті незворотних порушень (зокрема, ампутації кінцівок або їх частин), група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду. Людина з інвалідністю після виходу на пенсію також не повинен буде приходити на огляд.

Група інвалідності на ступінь вище або I групи встановлюється учасникам АТО або людям, які забезпечували антитерористичну операцію, в результаті чого отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання, внаслідок чого отримали інвалідність.

Закон вступить в силу на наступний день після офіційної публікації.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко скасував термін "інвалід".

Вверх