Меню

Відповідний законопроект у другому читанні і в цілому підтримав 281 нардеп

Верховна рада України прийняла закон щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції (АТО). Відповідний законопроект у другому читанні і в цілому підтримав 281 нардеп.

Тепер, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров'я, то лікарі приїдуть до нього додому.
Верховна Рада на своєму сьогоднішньому засіданні прийняла в цілому закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосував 281 народний депутат, повідомляє телеканал 112 Україна.

Відповідно до закону, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд або переогляд за станом здоров'я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд або переогляд проводиться у нього вдома.

Відвідали напередодні новорічно-різдвяних свят Спеціальну школу-інтернат № 8 І – ІІ ступеня для дітей з недоліками інтелектуального розвитку Шевченківського району м. Києва та вручили новорічні подарунки.

У грудні 2017 року напередодні новорічних свят відвідали КНЗ "Бердичівську спецшколу-інтернат", яка знаходиться у Житомирській області, Бердичівський район, смт. Гришківці. В даній школі навчається понад 120 дітей різного віку з розумово відсталим розвитком. Школи-інтернати в обласних центрах скромні і потребують багато уваги, тому наша організація завдяки не байдужим людям придбала та вручила вихованцям школи одяг та новорічні подарунки.

Протягом вересня 2017 року в актовій залі за адресою вул. Мельникова, 18 було проведено зустрічі учасників АТО та інвалідів з психологами та юристами, які надавали безкоштовну та кваліфіковану допомогу у питаннях, які цікавили запрошених.

У серпні 2017 року громадською організацію було надано фінансову благодійну (безповоротну) допомогу 15 учасникам АТО та інвалідам, які звернулися до нас і вкрай потребували допомоги.

У червні 2017 року до Дня захисту дітей в актовому залі за адресою вул. Мельникова, 20 було проведено майстер класи з творчості для дітей учасників АТО та дітей-інвалідів.

У квітні 2017 року напередодні Великодня було вручено великодні подарунки інвалідам, які стоять на обліку у Громадській організації «Об’єднання інвалідів «Джерело натхнення» з якою співпрацює наша організація.

Вверх